444 7 425
Koruyalım, korunalım. / Protect and converse

Ölçme ve Denetim Sistemi

Hizmet işleri soyuttur. Tek çıktısı müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz bizlerden bir çok hususta hizmet beklemektedirler. Bu beklentiler zamanla ve teknolojik gereksinimlerin değişmesiyle modifiye edilmekte veya yeni çözümler üretilmektedir.
 
  • - Tüm beklentilerinizi karşılayıp,
  • - Ölçilebilir,
  • - İzlenebilir,
  • - Kontrol edilebilir,
  • - Denetlenebilir,
     
Hizmetler sunuyoruz.
 
Entopest , kuruluşunda PCO hizmetlerini ana iş olarak belirledi. Firmamız; hastaneler, sanayi bölgeleri, tatil köyleri ve diğer büyük kuruluşlardan oluşan sayısı 900'ün üzerinde büyük ölçekli kurumlara PCO hizmeti vererek mesleki faaliyetlerine başlamıştır. Entopestaynı zamanda kapalı alan PCO hizmetlerinin dışında ilk açık alan vektör mücadelesini belediyelere sunan öncü bir kuruluştur. (Üsküdar /İstanbul Bld., 1996) Ondört (14) yıllık açık saha vektör mücadelesi deneyimine sahip olan firmamız bugün, bütünşehir statüsünde kentsel vektör mücadelesi gerçekleştiren tek özel firmadır.
 
 
 
Vektörler çağımızın en büyük biyolojik silahlarıdır. Entopest, toplum sağlığını korumak adına vektör mücadelesine bilimsel yaklaşır. Teknolojik gelişmeleri takip eder, çağın gerektirdiği teknolojileri ve yenilikleri hizmet sunduğu coğrafyalara adapte eder.
 
 
Entopest, klâsik metodlar ve ürünler yerine bilime dayalı modern metodlar ve yeni nesil ürünlerle teknolojik tabanı yüksek sistemler kurarak vektör mücadelesini çağın ilerisine taşıyarak gerçekleştirir.
 
 
Entopest, Amerikan Sivrisinek Kontrol Birliği (AMCA), Avrupa Sivrisinek Kontrol Birliği (EMCA) ve SOVE bilimsel kongrelerine katılarak, deneyimlerini uluslararası vektör kontrol otoriteleriyle paylaşmaktadır. Entopest, vektör kontrolünde AMCA, EMCA ve SOVE gibi bilim otoritelerinin faaliyetleri aracılığıyla dünyadaki bütün gelişmeleri takip etmektedir. Entopestv bu faaliyetleri sonucu, dünyadaki gelişmeleri, keşifleri, yenilikleri, yeni kontrol metotlarını ve teknolojik buluşları hizmet sunduğu kuruluşlarda uygulamaya geçirmektedir.