444 7 425
Koruyalım, korunalım. / Protect and converse

Hâcehan Döner, görkemli bir törenle açildi!

Hâcehan Döner, görkemli bir törenle açildi!


Hâcehan Döner, görkemli bir törenle açildi                               

 

Gebze Hâcehan Döner, Halk Sagligi Tarim ve Insaat alaninda faaliyet gösteren Entosav Sirketler Grubu, Entopest Çevre Sagligi firmasi Genel Müdürü Olcay Yildiztekin’in yönetiminde, Gebze’de protokolün yogun katilimi ile açildi.

Halk Sagligi, Tarim ve Insaat alanlarinda faaliyet gösteren Yildiztekin Ailesi, Haci Halil Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 29/A Gebze adresinde gerçeklesen Hâcehan Döner’i hizmete sokarak gida sektörüne de adim atti. Halk sagligi, Tarim ve insaat alanlarinda faaliyet gösteren Yildiztekin Ailesi bünyesindeki Entosav Sirketler Grubu, Entopest Çevre Sagligi firmasinin Genel Müdürü Olcay Yildiztekin’in yönetiminde bugün gerçeklestirilen Hâcehan Döner’in açilisina, eski Içisleri Bakani Ak Parti Erzurum Milletvekili Selami Altinok, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Ilyas Seker, Gebze Kaymakami Mustafa Güler, Bölge Belediyeler Koordinatörü Ibrahim Pehlivan, Gebze Belediye Baskani Zinnur Büyükgöz, Dilovasi Belediye Baskani Hamza Sayir, Gebze Ticaret Odasi Baskani Nail Çiler, Darica Belediye Baskan Yardimcisi Ayhan Naci Yilmaz, Darica Ilçe Saglik Müdürü Dr. Ulas Dogan, Ak Parti Gebze Ilçe Baskani Recep Kaya, Ak Parti Darica Ilçe Baskani Ufuk Acay, Ak Parti Oltu Ilçe Baskani Eftal Gülcü, Gebze Ilçe Milli Egitim Müdürü Sener Dogan, Gebze Müftüsü Selçuk Kiliçbay, Üsküdar Eski Müftüsü ve Marmara Üniversitesi Dr. Ögr. Üyesi Enver Osman Kaan, Ak Parti Kocaeli eski Il Baskanlarindan Mahmut Civelek, Gebze eski Belediye Baskanlarindan Adnan Kösker, Ak Parti Darica Ilçe kurucu baskani ve Darica Kent Konseyi Baskani Orhan Pala, Ak parti eski seçim koordinatörü Bahattin Özbugutu, Darica Kazim Karabekir Mahalle Muhtari Siddik Topal, Belediye Meclis Üyeleri, Yöresel Dernek Baskanlari, STK Temsilcileri, is insanlari ve çok sayida davetli katildi.

OLCAY YILDIZTEKIN; ÇALISANLARIMIZLA HIZMET VERMEYE HAZIRIZ

Özdilek Kirbaç’in sunuculugunu yaptigi, Gebze Müftüsü Selçuk Kiliçbay’in yaptigi duayla gerçeklestirilen açilista ilk konusmayi yapan Yildiztekin Ailesi Entosav Sirketler Grubu, Entopest Çevre Sagligi firmasi Genel Müdürü, Hâcehan Döner’in yetkilisi Olcay Yildiztekin, agabeyi Gencay Yildiztekin’in covid-19 hastaligi nedeniyle aralarinda bulunamadigini belirterek, selamlarini iletti. Olcay Yildiztekin, ‘’ Gebzemiz’de böyle bir mekan kurarak sizlere hizmet etmeye çalistik. Burada 15 çalisanimiz ,isletme sorumlumuz ve ustalarimizla hep birlikte sizlere hizmet etmeye çalisacagiz. Bu güzel günde bizleri yalniz birakmadiginiz için sizlere çok tesekkür ederiz. Yildiztekin Ailesi olarak hepinize saygi sevgi ve muhabbetlerimiz sunuyoruz’’ dedi.

BASKAN BÜYÜKGÖZ; HÂCEHAN DÖNER, GEBZE’YE DEGER KATACAK

Gebze Belediye Baskani Zinnur Büyükgöz ise yaptigi konusmasinda, Hâcehan Döner’in Gebze’ye farkindalik anlaminda deger katacak bir müesseseyi açtiklarini, Rabbin hayirli kazançlar, helal kazançlar nasip etmesini diledigini söyledi. Isyerinin kâr ederek hem kendileri, hem de ülkeye ekonomik katki sunacaklarinin temennisinde de bulunan baskan Büyükgöz, ‘’ Hâcehan Döner Gebzemiz’e hayirli ugurlu olsun’’ dedi.

KAYMAKAM GÜLER; BU GÜNLERDE YENI MÜESSESELER AÇMAK ÇOK ÖNEMLI                             

Gebze Kaymakami Mustafa Güler de yaptigi konusmasinda, açilisin müessese sahipleri ve Gebze’ye hayirli olmasi dileklerinde bulunurken, kazandiklarini da hayirli islerde kullanmalarini temenni etti. Kaymakam Güler, bu günlerde müessseseler açmanin ve istihdam saglamanin çok önemli oldugunu da dile getirerek, ‘’ Biliyorsunuz bir covid -19 süreci geçirdik, hâlâ etkileri devam ediyor, dolayisiyla yeni müessseseler açmak toplum için çok faydali. Bu isyerimizin de Gebzemiz’e hayirli olsun temennisinde bulunuyorum’’ seklinde konustu.

MILLETVEKILI SEKER; TÜRKIYE, AVRUPA ÜLKELERINDEN DAHA IYI

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Ilyas Seker’de konusmasinda, öncelikli olarak Yildiztekin Ailesi’ni tebrik edip kutladigini ifade ederek, ülkemizi diger Avrupa ülkeleriyle kiyasladiklarinda çok çok iyi konumda olduklarini hatirlatti. Milletvekili Ilyas Seker, bütün dünyayi kasip kavuran pandemi sürecine ragmen Türkiye’de üretimin ve istihdamin devam ettigini, bir örneginin de Hâcehan Döner isimli isyerinin açilisiyla yasadiklarini kaydetti. Hükümetin de her türlü destegi esnafa verdigini dile getiren Seker, açilisini gerçeklestirdikleri Hâcehan Döner’in herkese hayirli ugurlu olmasini ve sahiplerine bol kazançlar saglamasini diledi.

MILLETVEKILI ALTINOK; HER AÇILAN ,ISYERI, KAPANAN BIR HAPISHANEDIR

‘’Degerli Gebzeli hemsehrilerim’’ seklinde konusmasina baslayan Içisleri eski Bakanlarindan Ak Parti Erzurum Milletvekili Selami Altinok ise açilista hep birlikte olmanin gururunu yasadigini belirterek, açilan bir isyerini kapanan bir hapishane gibi yorumladigini, her açilan isyerinin bir kazanç kapisi olarak gördügünü söyledi. Altinok, konusmasinin devaminda, ‘’ Degerli hemsehrilerimin çok güzel bir müessese açmalarindan dolayi burada olmaktan mutluyuz. Bu gibi isyerlerinin açilmasina tesvik etmekte de hepimizin büyük sorumlulugu var, Allah hayirli ugurlu etsin, Allah utandirmasin, Allah hep isyerlerinin açilmasini nasip etsin, kapanislarini bizlere göstermesin ‘ dedi. Konusmalarin ardindan Gebze Ilçe Müftüsü Selçuk Kiliçbay, kurdele kesiminden önce yaptigi duada, isyerinin hayirlara vesile olmasinin ve sahiplerine bol kazançlar getirmesini diledi.

MESAJ VE ÇELENK GÖNDEREREK HAYIRLI OLSUN TEMENNILERINDE BULUNDULAR

Hâcehan Döner’in açilisina yogun programlari nedeniyle katilamayan eski Savunma Bakanlarindan Kocaeli Milletvekili Fikri Isik ve Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Çevre ve Sehircilik eski Bakani Idris Güllüce, Kocaeli Büyüksehir Belediyesi eski baskani Kamu görevlileri Etik Kurulu Üyesi Ibrahim Karaosmanoglu bizzat telefonla arayarak hayirli olsun temennilerinde bulunurken; Çayirova Belediye Baskani Bünyamin Çiftçi, Gebze Ticaret Odasi Yönetim Kurulu Baskani Nail Çiler, Akyazi Belediye Baskani Bilal Soykan, Olfed Yönetim Kurulu, Ugurlu bahçe Özdilek ve Ugur Kirbas, Dinçkan Is Sagligi Hüseyin Kanaç, Mercan Oto, Islek Ailesi, Ye Iç Kebap ,Aktif Sandalye, Erkan Ayan, Örtas Çelik, Saglam Ogullar Taner Saglam, Halk Bankasi Gebze Subesi, Vakif Katilim Gebze Subesi, Asir Dogalgaz, Süleyman Dagbasi, Besiroglu Dis Sagligi Metin Besiroglu, Entosav Halk Sagligi, Av. Tunahan Cebeci, Birlik Restorant Yasar Sayan, Gökfen Myt Adnan ve Evren Yildiztekin, Kardesler Makina Orhan ve Osman Pala, Vet. Hekim Coskun Binici ,KuveytTürk Gebze Subesi, Darica kardes Master, Etki Optik, Neslim Güngen Gebze subesi, Sila Mersin Tantuni, Erzurum Oltu Degirmen Köyü esrafi çelenk göndererek hayirli olsun temennilerinde bulundular.

 
Fotoğraf Galerisi