444 7 425
Koruyalım, korunalım. / Protect and converse

ENTOPEST

1.Hastalik ve kirlilik nedeni olan vektörel zararlilarla mücadele dogrudan insan ve çevre sagligi ile ilgili oldugundan kullanicilarda birçok soru isareti olusturur. “Bizlerde etkilenir miyiz?; çevre zarar görür mü?;dogru olan hangisi?;kullanilan yöntem bilimsel mi?; paramiz bosa gider mi?” Bu sorularin dogru yanitlari ancak bilimsel arastirma , gözlemler ve incelemelerden sonra ortaya konabilir.

Ülkemizde vektörel zararlilarla mücadele hizmetlerinde yaklasik kirk milyon vatandasimizin yararlanmakta oldugu çalismalarimiz özellikle bu alanda ileri gitmis ülkelerin ve önde firmalarin bilim adamlariyla gerçeklestirmekte oldugumuz Ar-Ge çalismalarina dayanmaktadir. Bu çalismalarin amaci “KORUYALIM; KORUNALIM” ilkemiz uyarinca zararlilarla savasirken ailelerimizi, çevremizi ve dogayi koruyan “EKOLOJIK,ETKILI ve EKONOMIK” yöntemleri uygulayabilmektir.

 

BILIME DAYALI UYGULAMALAR ILE ZARARLILARLA SAVASIRKEN SIZLERE VE ÇEVREYE ZARAR VERILMEMESI GEREKIR.

 

 

 

NEDEN ENTOPEST ?

 

2.Firmamizin sundugu her hizmet, çagdas ekolojik yaklasimlari,  uygun etki mekanizmalarini ve ekonomik verileri günümüz teknolojisinin en ileri kriterleri göz önünde bulundurularak degerlendirilmekte ve ancak bu kriterlere uygun yöntemler kullanilarak gerçeklestirilmektedir. Firmamiz, ileri teknolojileri ülkemiz kosullarina uyarlayarak farkli yaklasimlar sunmaktadir.

 

ZARARLILARLA MÜCADELE EKOLOJIK, ETKILI VE EKONOMIK OLMALI VE HER ÜÇ KAVRAMIN EN ÜST DÜZEYINI AYNI ANDA VE BIRLIKTE SUNABILMELIDIR. BU BILIMSEL VERILERE DAYALI ARASTIRMA GEREKTIRIR.

 

 

 

KESIF ?

 

3.Hizmet sundugumuz her noktada var olan soruna sadece zararlilari yok etmek açisindan degil, insan ve çevre sagligi açisindan da yaklasarak ön incelemeler gerçeklestiriyoruz. Hangi çözüm yönteminin beklenen üst düzey basariyi saglayacagina bu arastirma ve incelemelerin sonucuna göre karar veriyoruz. Sorunun kaynagina inerek tümüyle ortadan kaldirilmasi için uygulama programimizi olusturuyor, ve bu programi güncel teknolojik sistemlerle izliyoruz.

 

HER VEKTÖREL SORUNUN ÇÖZÜM YOLU AYNI OLAMAZ. UYGULAMALAR, SORUNUN BULUNDUGU YERIN KOSULLARINA VE SORUNUN ORTAYA ÇIKMA NEDENLERI ILE YOGUNLUGUNA DAYANDIRILMALIDIR.

 

 

 

 

ARASTIRMA ?

 

4.Çözüm yollarinda uygulanan programlarin olusturulmasi ve izlenmesi için profesyonel ve çagdas donanimli laboratuvarlarimizda ve çalisma alanlarinda sürekli degerlendirmeler yaparak kesin sonuca giden yolu bulmak için çaba harciyorlar.

 

SORUNUN EKSIKSIZ TANIMLANMASI VE ZARARLILARIN TAM TANIMI HANGI MÜCADELE YÖNTEMLERININ NEREDE, NE ZAMAN, VE NE ÖLÇÜDE KULLANILMASI GEREKTIGININ BELIRLENMESI AÇISINDAN SON DERECE ÖNEMLIDIR.

 

 

 

UYGULAMA ?

 

5.Uygulama operasyonlarimiz, zararlinin teshisine ve çevre etkilerinin belirlenmesine dayandirilmaktadir. Etki mekanizmalarinin saptanmasi, mücadelede kullanilacak ürün/ürünlerin seçilmesi ve uygulama araç ve ekipmanlarinin belirlenmesini bilimsel arastirma verilerine uygun olarak kararlastiriyoruz.

 

BILIME UYGUN OLMAYAN UYGULAMALAR SIZE VE DOGAYA ZARAR VEREBILIR.

 

 

 

SONUÇ ?

 

6. Çabamiz ülkemize zararlilarla mücadele alaninda yenilikler ve olumlu farkliliklar sunmak içindir.

 

ENTOPEST ile mutlu, memnun ve yüzü daima gülen insanlarin yasadigi saglikli bir çevre.

Yillardir Türkiye’de ETKILI EKOLOJIK ve EKONOMIK uygulamalarla “KORUNUYOR ve KORUYORUZ”